Ella & Gregory

Дякуємо за чудову зйомку! Фотографії просто фантастичні! Кожна по-своєму особлива, ніжна... Твоя робота нам припала до душі своєю емоційністю та неповторною оригінальністю. Тому ми й вибрали саме тебе , і ні на мить не пошкодували. Ми дуже й дуже задоволені!

Mihaella & Marin

Фотографии с нашей с Марином свадьбы просто потрясающие . Ваня ,ты словил столько важных моментов ,улыбки,слезы, чувства за что мы тебе очень благодарны ... Снял торжество с таких ракурсов, благодаря тебе мы Можем увидеть то что в день свадьбы не замечали.. Ты запечатлил наши трепетние чувства, и поетому эти фотографии настолько особенные, личные для нас что мы пока что не решаемся Показать их миру ... Про тон фотографии вообще молчу, ты сделал так как я хотела , мне понравилось, очень.

Мы с Марином просто счастливы что выбрали именно тебя, что доверили именно тебе наши ценные ВОспоминания ... И мне кажется что мы договаривались на меншее количество фотографии, за те деньги , но ты очень щедрый. Спасибо что с такой ответственностью относился к нам , в наш день )))

Antastasia & Roman

Ми дуже щиро дякуємо тобі за такі круті фото , ти зловив дійсно яскраві і щирі моменти нашого весілля . Перші дні я фото переглядувала від ранку і до вечора  я просто в захваті від них , вони ну дужееее круті , мені навіть важко було визначитися які саме кинути на сторінку, так як мені здається що я б кинула всі але це точно не кінець у моєму весільному спамі фото)

Olya & Sergey

Ми щойно передивилися всі 1100 фото Вони неймовірні))))) Ми тааак насміялися! Вони капець як передають всі емоції і атмосферу)) ми знали, що вони будуть класні, але що настільки..вони просто ідеальні)))) дякуємо!

Ivanka & Andriy

Ваняяя це восторг! Які кольори!! як це гарно, на деяких фото не віриться, що це ми)) Таке відчуття, що нас хтось намалював і зробив кращими ніж ми себе бачимо зазвичай)) і той хто нас намалював це ти!!!! Які ми раді, що вибрали тебе!!!! Нас просто розриває від щастя! Я не знаю ще як скласти всі думки в кучу, щоб тобі пояснити як мені подобається, всі тіні, всі розмитості, чорно- білі фото і бліки від сонця і просто проміння, які фото теплі вся пророблена тобою робота це просто ВАУуу!!!! Ти зробив все ідеально і навіть краще! Ми вже всіх рідним по скидували і всі в захваті !))))))

Valentina & Stepan

Дякую. Я ще хотіла сказати, що фото просто неперевершені Я тут почала вибирати що на телефон скинути, ну бо в мене немає скільки пам'яті і реально не можу вибрати, всі прекрасні дуже дуже дякую а ще дуже якісні, на тих шщо роздруковані, все просто до єдиного можна роздивитися. Ми дуже дуже задоволені

Amina & Nestor

Посмотрела фотографии. И могу сказать что не ошиблась в выборе фотографа в этот день. Фотографии шикарны. Вместо тысячи слов я просто скажу что расплакалась пока их смотрела. Не знаю как но в них ты передал все что я и хотела. Даже не думала что такое возможно. И в локации ни разу не ошиблись, это именно то. Честно скажу что рада что машина не заводилась иначе это были бы не те фото. Чертовски благодарна тебе. То как ты можешь остановить время в нужный момент удивительно. Ты очень талантлив) Продолжай развиваться и дальше. Думаю это явно не последняя фотосессия с тобой

Alyona & Stanislav

Привіт) Я вже дуже хотіла іх побачити, тому що весільні Дякуємо, за чудові фотографії, які передають неймовірну енергетику того дня

p.s. Якщо ми не спамимо фотками, це не означає, що нам не подобається, дуже цінуємо твою роботу! Ще раз дякуємо за твою роботу

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now